Domyślny widok obiektu. Kliknij tutaj w celu stworzenie własnego szablonu , ID węzła: 14077, ID obiektu: 14605

ABC Filmu

ABC Filmu

ABC Filmu - podcasty Pawła Tworka | Meloradio

ABC Filmu, cykl Pawła Tworka w każdy piątek o 19:35, to zakulisowa podróż do świata filmu i rozmowy z ludźmi wykonującymi różne filmowe zawody.

Piątek, 19:35

W każdy piątek o 19:35 Paweł Tworek pokaże Wam świat filmu, którego nie znacie. Porozmawia z tymi, których na co dzień nie widzicie. To będzie zakulisowa podróż od A do Z, pełna sekretów, zaskoczeń i magii, tak jak w kinie.

W każdy piątek o 19:35 Paweł Tworek prezentuje w Meloradiu swój cykl ABC Filmu, w którym przeprowadza rozmowy z ludźmi ze świata kinowych produkcji. Przedstawia ludzi, którzy na co dzień pracują przy filmach, ale na backstage'u. To rozmowy z osobami wykonującymi różnego rodzaju zawody powiązane z produkcją filmową - reżyserami, montażystami, scenarzystami, oświetleniowcami, choreografami, kaskaderami, charakteryzatorami, dźwiękowcami. Co kryje się po drugiej stronie kamery i jaką drogę musi przebyć film, zanim trafi na szklany ekran w salach kinowych? Jakie wykształcenie trzeba zdobyć, żeby móc pracować jako dźwiękowiec przy największych hitach kinowych? W jaki sposób scenarzyści przekonują inwestorów do swoich pomysłów? Co dzieje się za kulisami polskich filmowych produkcji? Sprawdź, jakie ciekawe rozmowy przygotował Paweł Tworek dla słuchaczy Meloradia w ramach cyklu ABC Filmu w Meloradiu i dowiedz się więcej o branży filmowej.  

Podcasty Pawła Tworka

Nie udało ci się posłuchać na żywo w Meloradiu cyklu ABC Filmu? Włącz podcasty Pawła Tworka dostępne na player.meloradio.pl i poznawaj świat filmu od środka razem z Meloradiem. Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi pracy w branży filmowej i nie przegap ciekawych rozmów.

ABC Filmu

ABC Filmu

Paweł Tworek

ABC Filmu

nie

meloradio

AS w kinie