Domyślny widok obiektu. Kliknij tutaj w celu stworzenie własnego szablonu , ID węzła: 14072, ID obiektu: 14599

AS w kinie

AS w kinie

As w kinie - podcasty Andrzeja Sołtysika | Meloradio

Filmowy program AS w Kinie prowadzony w Meloradiu przez Andrzeja Sołtysika dla wszystkich fanów kina, seriali i muzyki filmowej w każdy piątek od 18:00 do 20:00.

piątek, 18:00-20:00

Gorące premiery, rozmowy z największymi gwiazdami kina i niezapomniane filmowe przeboje. To wszystko czeka na Was w programie Andrzeja Sołtysika w każdy piątek od 18:00 do 20:00.

W każdy piątek między 18:00 a 20:00 Andrzej Sołtysik w programie AS w Kinie zabiera słuchaczy Meloradia w podróż do świata kina. Wszyscy fani kinematografii co tydzień będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi informacjami dotyczącymi filmów i seriali, które wchodzą na ekrany kin, ciekawostkami i wiadomościami z planów filmowych i wiadomości o reżyserach, aktorach i aktorkach. W programie AS w Kinie na słuchaczy czekają też wywiady z najważniejszymi postaciami ze świata kina. Wielbiciele szklanego ekranu będą mieli okazję usłyszeć relacje z najważniejszych filmowych festiwali na świecie, takich jak m.in. ceremonia rozdania Oscarów, Festiwal Filmowy w Cannes, Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji czy Berlinale. Nie brak również informacji o polskich liczących się wydarzeniach filmowych - Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage, Festiwalu Łódź Czterech Kultur czy Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. W audycji nie może oczywiście zabraknąć najlepszej muzyki filmowej z najbardziej docenianych rodzimych i zagranicznych produkcji. Do posłuchania wielkie oscarowe przeboje i ścieżki dźwiękowe z ponadczasowych produkcji, które można także usłyszeć w podcaście na player.meloradio.pl.

Podcasty Andrzeja Sołtysika

Słuchaj programu AS w Kinie co tydzień w Meloradiu lub w dowolnym momencie włącz podcast z audycji Andrzeja Sołtysika dostępny na player.meloradio.pl i odsłuchaj najnowszy odcinek. Dowiedz się wszystkiego, co aktualnie powinieneś wiedzieć na temat polskich i zagranicznych filmów, seriali i festiwali, sprawdź, co warto zobaczyć a na co nie należy tracić czasu.

AS w kinie

AS w kinie

Andrzej Sołtysik

AS w kinie

nie

meloradio

Nie ma żadnych pozwiązanych obiektów.