Domyślny widok obiektu. Kliknij tutaj w celu stworzenie własnego szablonu , ID węzła: 16228, ID obiektu: 16930

Coś do jedzenia

Coś do jedzenia

Coś Do Jedzenia - podcasty Pawła Lorocha | Meloradio

W audycji Coś Do Jedzenia Paweł Loroch specjalnie dla słuchaczy Meloradia przygotowuje przepis na łatwe i szybkie danie, które można bez problemu zrobić w kuchni we własnym domu.

poniedziałek-piątek, 7:50

Paweł Loroch od poniedziałku do piątku o 7:50 przedstawia proste przepisy, porady i sugestie prosto z wysmakowanej kuchni Meloradia.

Od poniedziałku do piątku o 7:50 Paweł Loroch specjalnie dla słuchaczy Meloradia przygotowuje przepis na łatwe i szybkie danie, które można bez problemu zrobić w kuchni we własnym domu. To sprawdzone sposoby na stworzenie prostego posiłku i inspiracja kulinarna na cały dzień. Fani dobrego jedzenia z pewnością będą zadowoleni z darmowych i cennych porad na danie, którym można umilić sobie dzień lub zaskoczyć znajomych. Włącz podcast z programu Coś Do Jedzenia i znajdź jedzeniową inspirację wtedy, kiedy nie masz pomysłu na śniadanie, obiad lub kolację. Sprawdź, jakie przepisy warto przetestować, które z nich można wykorzystać wspólnie ze znajomymi lub co smacznego można zrobić z jednego pomidora, cebuli i plasterka szynki, które zostały w lodówce. Masz kulinarne pytanie? Zadaj je na cosdojedzenia@meloradio.pl, a Paweł Loroch postara się na nie odpowiedzieć.

Podcasty Pawła Lorocha

Nie udało ci się posłuchać programu Coś Do Jedzenia Pawła Lorocha w Meloradiu? Wejdź na player.meloradio.pl i włącz podcasty z ulubionego kulinarnego programu w Meloradiu. Posłuchaj interesujących i nieskomplikowanych przepisów w Meloradiu lub w wersji online i testuj je kiedy tylko chcesz.

Coś do jedzenia

Coś do jedzenia

Paweł Loroch

Coś do jedzenia

nie

meloradio

Nie ma żadnych pozwiązanych obiektów.