Domyślny widok obiektu. Kliknij tutaj w celu stworzenie własnego szablonu , ID węzła: 14506, ID obiektu: 15062

Melosłownik Bryndala

Melosłownik Bryndala

Melosłownik Bryndala - podcasty Rafała Bryndala | Meloradio

Melosłownik Bryndala to program, w którym Rafał Bryndal wyjaśnia nowe słowa i neologizmy, które pojawiają się w języku polskim.

wtorki i czwartki, 13:35

Rafał Bryndal we wtorki i czwartki o 13:35 tropi i wyjaśnia nowe słowa pojawiające się w języku polskim. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą być na czasie!

Rafał Bryndal w każdy wtorek i czwartek o 13:35 tropi i wyjaśnia nowe słowa pojawiające się w języku polskim. W czasach, w których wszystko dzieje się szybciej niż dotychczas, kiedy jesteśmy świadkami technologicznego przyspieszenia powstaje mnóstwo nowych sformułowań, które zdobywają błyskawiczną popularność w internecie i które warto na bieżąco definiować. Specjalnie dla słuchaczy Meloradia Rafał Bryndal poszukuje najświeższych wyjaśnień, które błyskawicznie zdobywają popularność nie tylko wśród młodzieży. Sprawdź, czy na pewno wiesz, co nowego dzieje się w języku polskim, jakie zwroty aktualnie królują na Facebooku i Instagramie, jakich skrótów używa się teraz a mailach i co oznaczają popularne spolszczone wyrazy pochodzące z języka angielskiego.

Podcasty Rafała Bryndala

Nie zdążyłeś wysłuchać od początku lub do końca programu Rafała Bryndala w Meloradiu? Wybierz podcasty z audycji Melosłownik Bryndala dostępne na player.meloradio.pl i bądź na bieżąco ze wszystkimi najważniejszymi informacjami dotyczącymi nowych wyrazów, które szturmem wdzierają się do języka polskiego.

Melosłownik Bryndala

Melosłownik Bryndala

Rafał Bryndal

Melosłownik Bryndala

nie

meloradio

Nie ma żadnych pozwiązanych obiektów.