Domyślny widok obiektu. Kliknij tutaj w celu stworzenie własnego szablonu , ID węzła: 16232, ID obiektu: 16934

Smakuj życie

Smakuj życie

Smakuj życie - podcasty Aleksandry Bojarskiej | Meloradio

W każdą środę o 8:15 Aleksandra Bojarska w Meloradiu razem z gośćmi szuka sposobów na zwolnienie tempa i złapanie oddechu.

środa, 8:15

Życie jest przyjemniejsze, kiedy nie musisz nigdzie pędzić! Co środę o 8:15 Aleksandra Bojarska razem z gośćmi rozmawia o tym, że zaledwie kilka prostych kroków wystarczy, by złapać oddech.

W każdą środę o 8:15 Aleksandra Bojarska specjalnie dla słuchaczy Meloradia szuka sposobów na zwolnienie tempa i złapanie oddechu - zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. W programie Smakuj Życie pomagają jej w tym goście - ludzie z wielką pasją, kochający życie. To porady z pierwszej ręki od podróżników, autorów blogów i książek, coachów i specjalistów od mindfullness, którzy wiedzą już, że życie jest przyjemniejsze, kiedy nie trzeba nigdzie pędzić. W Meloradiu dostępnym na player.meloradio.pl Aleksandra Bojarska udaje się na poszukiwania uniwersalnych metod na modne obecnie slow life, które może być bardzo zdrowe dla organizmu. Przekonuje, że warto zwolnić, żeby osiągnąć większą satysfakcję zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. 

Podcasty Aleksandry Bojarskiej

Nie udało ci się posłuchać ostatnich porad dotyczących wolniejszego tempa życia? Sprawdź podcasty z cyklu Smakuj Życie Aleksandry Bojarskiej dostępne na player.meloradio.pl. Słuchaj fragmentów audycji kiedy i gdzie tylko chcesz. Smakuj życie w tempie Melo - bez pośpiechu!

Smakuj życie

Smakuj życie

Aleksandra Bojarska

Smakuj życie

nie

meloradio

Nie ma żadnych pozwiązanych obiektów.