Domyślny widok obiektu. Kliknij tutaj w celu stworzenie własnego szablonu , ID węzła: 14496, ID obiektu: 15053

Temat na czasie

Temat na czasie

Temat na czasie - podcasty Karola Łuniewskiego | Meloradio

Temat na czasie to program Karola Łuniewskiego, który opowiada o tym, jak zdrowo żyć bez liczenia kalorii i popadania w skrajności.

poniedziałek, piątek, niedziela, 8:35

W poniedziałki, piątki i niedziele o 8:35 Karol Łuniewski stara się obalić mity żywieniowe i podpowiedzieć, jak zdrowo żyć bez sztywnych zasad, zakazów i liczenia kalorii.

Karol Łuniewski w każdy poniedziałek, piątek i niedzielę o 8:35 specjalnie dla słuchaczy Meloradia stara się obalić mity żywieniowe i podpowiedzieć, jak zdrowo żyć bez sztywnych zasad, zakazów i liczenia kalorii. Nie masz pomysłu, jak poradzić sobie z własną dietą? Szukasz jedzeniowych porad, ciekawostek, inspiracji i motywacji? Chciałbyś nauczyć się, jak skutecznie planować swoje posiłki, ale bez popadania w skrajności? Sprawdź metodę małych kroków i rozpocznij dietetyczną przygodę z Meloradiem. Posłuchaj programu Karola Łuniewskiego Temat na czasie i sprawdź, o czym w kulinarno-dietetycznym świecie aktualnie się mówi. Interesuje cię pozytywne podejście do tematu zdrowego odżywiania, ale nie chcesz przeprowadzać od razu rewolucji w swoim życiu? Daj się zainspirować w programie Meloradia przydatnymi poradami i historiami prosto z kuchni.

Podcasty Karola Łuniewskiego

Nie zdążyłeś wysłuchać od początku lub do końca programu Karola Łuniewskiego w Meloradiu? Wybierz podcasty z audycji Temat na Czasie dostępne na player.meloradio.pl i bądź na czasie ze wszystkimi najważniejszymi informacjami dotyczącymi jedzenia, żywienia i diety.

Temat na czasie

Temat na czasie

Karol Łuniewski

Temat na czasie

nie

meloradio

Nie ma żadnych pozwiązanych obiektów.