Domyślny widok obiektu. Kliknij tutaj w celu stworzenie własnego szablonu , ID węzła: 14145, ID obiektu: 14678

Tu i teraz

Tu i teraz

Tu i teraz - podcasty Kayah | Meloradio

Kayah w programie Tu i Teraz w każdą środę od 18:00 do 20:00 Meloradiu rozmawia z gośćmi i prezentuje autorską playlistę muzyczną.

środa, 18:00-20:00

W każdą środę między 18:00 a 20:00 stery Meloradia przejmuje Kayah, by opowiedzieć o tym, co ją dotyka, wzrusza, bawi, zaskakuje i inspiruje w codziennej pracy i prywatnym życiu. 

W każdy środę między 18:00 a 20:00 stery Meloradia przejmuje Kayah, by w tym czasie poprowadzić dla słuchaczy autorski program Tu i Teraz. Piosenkarka opowiada o tym, co ją dotyka, wzrusza, bawi, zaskakuje i inspiruje w codziennej pracy i prywatnym życiu. Ważnym elementem audycji są autorskie piosenki, które Kayah wybiera do swojej playlisty prezentowanej fanom Meloradia. Muzyka to starannie wybrane utwory, których próżno szukać gdzie indziej. Kayah opowiada także o swoich, nieco mniej znanych, piosenkach, zdradzając kulisy ich powstania i ciekawe historie z nimi związane. W programie Tu i teraz także wywiady z inspirującymi gośćmi ze świata muzyki i filmu, branży modowej i mediów.

Podcasty Kayah

Nie udało ci się posłuchać ostatniego programu Kayah w Meloradiu? Nic straconego! Audycję możesz ponownie odsłuchać w player.meloradio.pl kiedy tylko chcesz. Włącz podcast z programu Tu i Teraz i dowiedz się, co ciekawego przegapiłeś w audycji. Miej Meloradio i ciekawe rozmowy z radiowymi gośćmi zawsze ze sobą w każdym miejscu!

Tu i teraz

Tu i teraz

Kayah

Tu i teraz

nie

meloradio

Nie ma żadnych pozwiązanych obiektów.